Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stary Jaworów - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Królewiecka

Gaj,Wałbrzych(Stary Jaworów + 16 km)

125 000 zł2 883 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2883m2 zlokalizowaną w dzielnicy Gaj. Działka numer 148/2 ul.Królewiecka. Płaska z mediami-prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Goczałków

Goczałków(Stary Jaworów + 15 km)

127 000 zł21 400 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Goczałków, o powierzchni 2,14ha, kształt działki prostokąt. Dojazd do działki droga asfaltowa. Więcej szczegółów, jak również innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Księginice Małe

Księginice Małe(Stary Jaworów + 24 km)

358 000 zł3 589 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedania piękną dużą, działkę w Księginicach Małych. Działka ma powierzchnię 3589m2, położona ok. 4 km od Sobótki, w okolicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Witoszów Dolny

Witoszów Dolny(Stary Jaworów + 8 km)

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Piękna działka budowlana w Witoszewie Dolnym- uzbrojona! Lokalizacja: pożądana część Witoszowa, blisko do miasta Świdnica, w zasięgu sklep, przystanek autobusowy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rusinowa,Wałbrzych(Stary Jaworów + 16 km)

260 000 zł981 m² 265,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa, przy ulicy Wspólnej. Nieruchomość o powierzchni 0,0981 ha objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana

Strzegom(Stary Jaworów + 10 km)

4 200 000 zł20 145 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja strzegom jest oddalony o 55 km od Wrocławia, posiada bardzo dobre połączenie z drogą krajową nr 5 i dalej drogą S3 (oddaloną o ok. 15 km) i autostradą A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Gagarina

Szczawienko,Wałbrzych(Stary Jaworów + 16 km)

1 100 000 zł4 923 m² 223,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Wałbrzych, ul. Gagarina Cena: 1 100 000 zł Numer działki: 51/2 Powierzchnia: 0,4923 ha Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lutomia Dolna

Lutomia Dolna(Stary Jaworów + 17 km)

310 000 zł5 000 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim(Stary Jaworów + 22 km)

699 000 zł49 400 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża Działko w Walimiu W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Stary Jaworów

Stary Jaworów,dolnośląskie

20 000 zł3 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę rolną w miesjscowości Stary Jaworów (gmina Jaworzyna Śląska) o powierzchni 3000 m2. Działka płaska i kształtna. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij